Приєднуйтесь
Цінно — коли

Реєстрація програмних РРО

Ознайомитися з Порядком реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженим Наказом Міністерства фінансів України від 23 червня 2020 року № 317, — можна за посиланням.

Що необхідно для реєстрації ПРРО?

  • Оберіть надійного та зручного провайдера ПРРО
  • Зареєструйте ПРРО в електронному кабінеті
В Електронному кабінеті необхідно створити заяву про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО (додаток 1), в якій потрібно зазначити локальний номер ПРРО — ця дія необхідна для його реєстрації та застосування у відповідній господарській одиниці. Далі, ваша заява автоматично подається до фіскального серверу із дотриманням вимог законів у сфері електронного документообігу та використання електронних документів.

Фіскальним сервером здійснюється автоматизована обробка Заяви, за результатами якої ПРРО реєструється або формується відмова в реєстрації ПРРО. Про результати обробки заяви ви отримаєте повідомлення засобами телекомунікацій (мобільний телефон) або перевірте інформацію через електронний кабінет:

  • у день отримання Заяви, якщо Заява надійшла не пізніше 16:00 робочого (операційного дня);
  • не пізніше наступного робочого дня, якщо Заява надійшла після 16:00 робочого (операційного дня).
Якщо підстав для відмови вам у реєстрації ПРРО немає, то програмне забезпечення фіскального сервера привласнить фіскальний номер ПРРО та внесе дані до Реєстру ПРРО.

Датою реєстрації ПРРО є дата формування фіскального номера ПРРО.

Про реєстрацію ПРРО вам надійде квитанція із зазначенням привласненого фіскального номера ПРРО.

Касовий апарат у вашій кишені — спробуйте можливості програмної каси.
Видавайте до 300 чеків на місяць безкоштовно!

Які можуть бути підстави для відмови у реєстрації ПРРО?

  • ПРРО із зазначеними у Заяві назвою та локальним номером уже зареєстрований;
  • Суб'єкт господарювання не включений до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • Виявлено розбіжності даних, вказаних у Заяві, з даними щодо обліку та реєстрації суб'єкта господарювання в контролюючих органах як платника податків;
  • Вказана в заяві господарська одиниця не стоїть на обліку у податковій, закрита чи не експлуатується суб'єктом господарювання.
Порядок Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547 —більше інформації за посиланням.
Читайте також
Обережно, розсилка!
Найцікавіші матеріали з діджиталізації бізнесу, корисні поради щодо впровадження електронного документообігу та ефективні кейси. Лише корисна інформація і жодної реклами.
Ваше імя
Ваш email