Події «Вчасно»

Бізнес-сніданок від "Вчасно.Каса"

Майже 19 тисяч суб’єктів господарювання вже працюють з програмними реєстраторами розрахункових операцій. Вони зареєстрували близько 100 тисяч ПРРО, які на цей момент видали 304 млн фіскальних чеків.

Такими даними під час бізнес-сніданку від “Вчасно.Каси” поділилася Наталія Плотник, заступниця директора Департаменту електронних сервісів – начальниця управління реєстрації та обліку платників ДПС.


Це говорить про те, що поступово як великий, так і малий бізнес усвідомлює  всі вигоди від роботи з ПРРО.

На зустрічі представники різних компаній, зокрема, аптек, клінік, великих продуктових мереж, магазинів електроніки, ювелірних товарів, ресторану, кінотеатру та інших, обговорили переваги використання цифрових кас та основні відмінності від традиційних апаратів. 

Керівниця “Вчасно.Каси” Анна Комарова порадила, на що варто звертати увагу при виборі програмної каси. Це, зокрема, можливість працювати в офлайн режимі, швидкість підключення та безпечне використання модулю підпису (без передачі цифрового ключа стороннім особам). 


На важливості не допускати компрометації електронного ключа або печатки наголосила і Наталія Плотник. Вона розповіла, як зареєструвати програмну касу. Для роботи з ПРРО можна використовувати електронний підпис касира або електронну печатку суб’єкта господарювання. Пояснила, що одна і та ж печатка може використовуватися одночасно на різних ПРРО. Але так, щоб пароль від цієї печатки був доступний лише одній особі. Тоді вона не буде скомпрометованою. 

Учасники зустрічі поділилися власним досвідом роботи з касами. А ті компанії, які ще не працювали з ПРРО, отримали детальні відповіді на свої запитання від експертів.


Якщо вам теж є що розповісти про цифрові каси, або маєте запитання — напишіть нам і ми запросимо вас на наші наступні події! 
#події #е-чеки та програмні РРО