Приєднуйтесь
Цінно — коли

Як ювелірному магазину почати видавати чеки: досвід мережі SOVA

Людмила Андрєєва, головний бухгалтер мережі ювелірних магазинів SOVA
Ми почали працювати з програмним РРО з 1 січня 2021 року, коли фіскалізація стала обов'язковою при продажах ювелірних виробів. Встановили каси і в онлайн, і в офлайн магазинах.
Результати впровадження ПРРО
зареєстрували та підключили до 1С понад 55 кас за дві доби
Z-звіти формуються автоматично і миттєво відправляються у ДПС
для покупців чеки друкуємо або показуємо на екрані QR-код

Вибір ПРРО

Одразу вирішили, що залізні апарати не купуватимемо. Це вчорашній день. А ми відкриті до інновацій та не боїмося експериментувати. До того ж, традиційні каси невиправдано дорого ставити на всі наші майже 40 магазинів, коли є набагато дешевші програмні РРО.

Почали вивчати всі ПРРО, які є на ринку. За всіма параметрами нам підійшла Вчасно.Каса: безкоштовно до 300 чеків, можливість інтегрувати ПРРО з нашою обліковою системою 1С, наявність офлайн-режиму.

Етапи впровадження

Завантажили додаток, через кабінет зареєстрували в податковій торгові точки, каси та касирів. Отримали цифрову печатку, щоб можна було підписувати чеки на різних ПРРО. У нас понад 55 кас. Їхня реєстрація та підключення до 1С зайняли приблизно 2 доби. Далі за близько півтора місяці наш програміст налаштував інтеграцію Вчасно.Каси з 1С.

Касовий апарат у вашій кишені — спробуйте можливості програмної каси.
Видавайте до 300 чеків на місяць безкоштовно!

Труднощі та виклики


Звичайно, були труднощі, багато запитань від нас, тому що ми раніше не працювали з касою, не розуміли, що і як робити. Але за допомоги команди підтримки Вчасно.Каси ми все налаштували під свої потреби. І тепер працюємо зручно та легко.

Я можу віддалено керувати касами в різних містах: дивитися звіти, закривати зміну, якщо касир забув (всі ми люди). Z-звіти, які маємо надсилати в податкову щоденно в кінці зміни, формуються автоматично і миттєво відправляються на фіскальний сервер.

Для покупців чеки ми друкуємо або показуємо на екрані QR-код, який вони можуть сканувати.
Рано чи пізно всім категоріям бізнесу доведеться працювати з касами. Моя порада: не бійтеся нового. Впроваджувати інновації — не страшно. Страшно опинитися позаду своїх конкурентів і бути не в тренді в очах клієнтів. А якщо фіскалізація вас ще не торкнулася, то тим більше підключайте ПРРО та тренуйтеся, щоб зустрітися з нею вже підготовленими.
Читайте також
Обережно, розсилка!
Найцікавіші матеріали з діджиталізації бізнесу, корисні поради щодо впровадження електронного документообігу та ефективні кейси. Лише корисна інформація і жодної реклами.
Ваше імя
Ваш email