Форум «Бізнес без паперу»

Форум «Бізнес без паперу» Як це було

Вже другий рік поспіль Форум “Бізнес без паперу” збирає лідерів ринку з різних індустрій та створює простір для обміну успішними цифровими кейсами та обговорення проблем, що виникають при впровадженні.

🔵 Поговоримо про нові сервіси та рішення, що заощаджують час та гроші підприємцям. Зокрема, про електронні чеки, хмарні архіви для їхнього зберігання, електронні товарно-транспортні накладні, безпеку даних, роумінг між різними провайдерами електронного документообігу та інше. Почніть використовувати нові інструменти раніше за конкурентів.

🔵 Подискутуємо з прибічниками та противниками дистанційної роботи: чи справді це нова реальність, чи вимушений захід, що призводить лише до втрати продуктивності?

🔵 Обговоримо нові законодавчі ініціативи з представниками влади. Які послуги держава вже перевела в електронний формат, і як це вплинуло на бізнес. Переваги та недоліки digital-проектів уряду: додаток “Дія”, експеримент Мінінфраструктури з упорядкування обігу е-ТТН, обов’язкові РРО та електронні чеки для малого бізнесу. Що далі? Як завчасно підготуватися до законодавчих змін.

Більше інформації за посиланням https://biznes-bez-paperu.com.ua/

#бізнес без паперу