Все про електронні документи

Перевіряйте, з ким підписуєте: “Вчасно” і YouControl почали співпрацю

Користувачі сервісу електронного документообігу “Вчасно” зможуть перевіряти контрагентів за допомогою досьє із системи YouControl.

Український бізнес у своїй роботі зіштовхується з багатьма проблемами та викликами. Та на ринку з’являються нові прогресивні сервіси, котрі допомагають їх подолати. Один із них ‒ “Вчасно”. Це онлайн-сервіс, який допомагає швидко та зручно підписувати та обмінюватися документами у електронному форматі. А для максимальної безпеки та ефективності роботи його користувачам відтепер буде доступна можливість миттєвої перевірки надійності контрагентів, з якими планується співпраця, за допомогою досьє із системи YouControl.


Клієнти сервісу зможуть за кодом ЄДРПОУ отримати інформацію у форматі PDF-файлу про будь-якого потенційного партнера та визначитися, варто укладати з ним угоду чи ні. Схилити до правильного рішення зможуть такі важливі відомості з досьє, як:

• статус юридичної особи ‒ чи не перебуває вона в процесі припинення або банкрутства;
• розмір статутного капіталу;
• фінансові показники;
• час заснування та тривалість роботи на ринку;
• основний та додаткові види діяльності;
• наявність необхідних ліцензій для виконання робіт;
• імена засновників та керівників, а також обмеження останніх щодо підписання певних документів;
• судова практика та відкриті виконавчі провадження щодо підприємства;
• наявність заборгованості перед співробітниками та податковими органами;
• історія змін в компанії тощо.

Окрім описаної вище інформації, з досьє можна отримати конкретні підказки щодо надійності контрагента. У ньому містяться результати експрес-аналізу компанії за 24 ризик-факторами. Наприклад, там може йтися про те, що потенційний партнер має стосунки з офшорами. Або ж на його рахунку є кілька сотень кримінальних справ. Охарактеризують компанію і показники фінансової стійкості (FinScore) та ринкової потужності (MarketScore), що також присутні в досьє.

“Партнерство з YouControl для нас – це найперше можливість доповнити функціонал "Вчасно" унікальним інструментом, який дасть змогу нашим користувачам працювати ще ефективніше. А втілено це так: в особистому кабінеті під час призначення контрагента з'являється значок із досьє компанії, якій надсилається документ. Також інформацію про контрагента можна подивитися в розділі “Контакти компанії”, обравши потрібного за допомогою пошуку. Із цього досьє наш клієнт за 1 хвилину може отримати дані про власників, відомості з податкової, офіційні повідомлення, наприклад, про перевірки. Перевага в тому, що все це можна дізнатися, не покидаючи особистий кабінет і не витрачаючи час на самостійний збір інформації”, – розповідає Тамара Кучугурна, директорка із розвитку онлайн-сервісу електронного документообігу “Вчасно”.


“Якщо вітчизняні компанії самі будуть відфільтровувати токсичних гравців ринку та критично підходити до вибору партнерів, це допоможе якісно змінити українське бізнес-середовище. Зі свого боку ми допомагаємо їм необхідною інформацією, чим робимо це середовище прозорішим. Зокрема, зараз ми надаємо користувачам сервісу “Вчасно” можливість перевірки контрагентів за допомогою досьє з системи YouControl, яке наповнене відомостями з понад 40 державних реєстрів та баз даних. Ми сподіваємося, що отримана інформація допоможе клієнтам сервісу зробити правильний вибір – співпрацювати з певними компаніями чи утриматися від них задля власної фінансової та репутаційної безпеки”, – зазначив Сергій Мільман, засновник та СЕО YouControl.

За матеріалами youcontrol
#електронний документообіг